Nasze serwisy

Gotujmy.pl

Myślicie, że portale kulinarne nie są w stanie Was niczym zaskoczyć? To znaczy, że jeszcze nie odwiedziliście Gotujmy.pl! Myślicie, że portale kulinarne nie są w stanie Was niczym zaskoczyć?

Gotujmy.pl

Nowoczesny serwis społecznościowy

poświęcony tematyce kulinarnej, zrzeszający ponad 27500 Użytkowników! Znajdziecie tu wszystko, co dotyczy tematyki kulinarnej: począwszy od przepisów, po porady kulinarne podzielone według kategorii, recenzje książek, restauracji, produktów. Ponadto wiele artykułów i ciekawostek; możecie także przyjrzeć się znanym osobistościom… od kuchni!

Filarem Gotujmy.pl są Użytkownicy!

To dzięki ich zaangażowaniu dysponujemy ponad 190000 przepisami! Warto aktywnie uczestniczyć w działaniach serwisu – każdą aktywność w ramach unikatowego konkursu „Gotujmy z Nagrodami!” nagradzamy wirtualami, które można wymieniać na ciekawe nagrody!

Dzięki różnorodnym kanałom komunikacji jesteśmy zawsze na bieżąco, jeśli chodzi o potrzeby naszych Użytkowników. Uwagi, sugestie, problemy – wszystkie są dla nas ważne, we wszystkich kwestiach pozostajemy do dyspozycji na bieżąco. Doceniamy aktywność i sami staramy się, aby czas oczekiwania na odpowiedź z naszej strony był jak najkrótszy.

 
Nasze serwisy