Nasze serwisy

Party.pl

Nowy serwis kobiecy Edipresse Polska. Nowy serwis kobiecy Edipresse Polska.

Party.pl

Serwis o gwiazdach i stylu

W serwisie Party.pl znajdują się wszystkie tematy, których kobiety najchętniej szukają w sieci – newsy z życia gwiazd, eksperckie informacje o modzie, urodzie, stylu życia, a także materiały shoppingowe i poradnikowe. Znajdują się w nim także materiały kulinarne, kulturalne oraz rozrywkowe. Party.pl stawia na współpracę z ekspertami. Są wśród nich m.in. znana stylistka i autorka rubryki w „Party” – Joanna Horodyńska, stylistka „Tańca z gwiazdami” Malwina Wędzikowska oraz dyrektor kreatywna kwartalnika „Viva!Moda”- Agnieszka Ścibior. Serwis ma silną sekcję wideo. Znajdują się w niej nie tylko wywiady z gwiazdami i relacje z imprez, ale także stałe autorskie formaty celebryckie i lifestylowe, takie jak gwiazdorskie rankingi czy wybory stylistek z polskich sklepów. Serwis Party.pl został stworzony zgodnie z filozofią mobile first w zakresie funkcjonalności, struktury oraz layoutu. Jest zaprojektowany w technologii Responsive Web Design – użytkownicy mogą z niego korzystać w równie komfortowy sposób – na desktopie, na tablecie i smartfonie.

Serwis działa pod jedną z najsilniejszych kobiecych marek magazynowych w Polsce – Party. Nie jest jednak internetowym odpowiednikiem magazynu „Party. Życie Gwiazd”. Stanowi oryginalny produkt o tematyce znacznie szerszej niż dwutygodnik „Party”. Ma dużą część lifestylową, która nie opiera się na gwiazdach. Do serwisu zostały przeniesione treści z serwisów Fleszstyle.pl i Afterparty.pl.

Redaktor naczelną nowego serwisu jest Aneta Wikariak, która pozostaje również naczelną magazynów „Party. Życie Gwiazd” oraz „Flesz. Gwiazdy i Styl”. Dzięki temu serwis Party.pl może wykorzystywać ekskluzywne treści magazynowe z portfolio Edipresse – przede wszystkim z dwutygodników „Party” i „Flesz”, współpracuje też z dwutygodnikiem „VIVA!”. Zastępcą redaktor naczelnej serwisu został Adam Michejda. Zespół redakcyjny Party.pl ma doświadczenie zarówno w dziennikarstwie internetowym, jak i magazynowym. Połączenie tych doświadczeń ma zapewnić Party.pl szybkość Internetu, ale również ekskluzywność i jakość informacji, które w showbiznesie i tematyce lifestylowej wciąż są domeną magazynów.

Architektura serwisu została stworzona przez doświadczonych projektantów tak, by ułatwić użytkownikom dzielenie się, komentowanie czy “lajkowanie” informacji. Party.pl jest serwisem pobudzającym swoich użytkowników do dyskusji.

 
Nasze serwisy