Nasze serwisy

Polki.pl

To jeden z najdłużej istniejących portali kobiecych w Polsce. Przestrzeń, w którym kobiety mogą odnaleźć wszelkie interesujące je treści, poznać najnowsze newsy z życia gwiazd, wydarzenia towarzyskie i kulturalne oraz przeczytać porady z zakresu wiele tematów. To jeden z najdłużej istniejących portali kobiecych w Polsce.

Polki.pl

Uroda, Moda i życie gwiazd

Portal składa się z wielu wydzielonych sekcji tematycznych. Najmocniejszą strona serwisu jest nieustanie rozwijająca się sekcja lifestylowa. W działach takich jak Uroda, Moda czy życie gwiazd poruszane są tematy związane i trendami, shoppingiem, pielęgnacją oraz wydarzeniami z życia celebrytów.

Porady

Drugą cześć serwisu stanowią sekcje poradnicze. Tematy oscylujące wokół zdrowia, diety i fitnessu, aranżacji wnętrz, gotowania czy domowych finansów.

Portal kompleksowo podejmuje wszystkie tematy, z kręgu zainteresowań nowoczesnych, spełniających się kobiet. Uzupełnieniem artykułów są atrakcyjne galerie zdjęciowe, raporty oraz materiały multimedialne w tym wiele materiałów video.

Serwis od lat jest liderem w dostarczaniu Polkom rzetelnych informacji z wielu dziedzin życia. W chwili obecnej serwis odwiedza xx realnych użytkowników, którzy generują xx odsłon miesięcznie. [Dane: Megapanel PBI/Gemius, xx]

 
Nasze serwisy