Nasze serwisy

Wizaz.pl

Największy urodowy portal w Polsce – powstał w 2000 roku z pasji do makijażu i wizażu i naturalnie stał się pierwszym miejscem do rozmów o kosmetykach, urodzie i pielęgnacji w polskim internecie. Największy urodowy portal w Polsce – powstał w 2000 roku z pasji do makijażu i wizażu.

Wizaz.pl

Największy katalog z recenzjami kosmetyków

„Nie kupię żadnego kosmetyku, póki nie przeczytam opinii w KWC” i „wypróbowałam ten produkt dzięki recenzjom na Wizaz.pl i nie żałuję!” – to najczęściej wypowiadane przez użytkowników opinie na temat największego w Polsce katalogu z recenzjami kosmetyków. Niezależne i rzetelne recenzje pisane są wyłącznie przez użytkowników, a nad wiarygodnością i jakością opinii czuwa grupa moderatorów oraz skupiona wokół KWC społeczność.

Kosmetyk Wszech Czasów to ponad 56 tysięcy produktów, blisko milion recenzji, czytanych co miesiąc przez 1,5 miliona użytkowników. To również przyznawana co roku na podstawie ocen użytkowników, prestiżowa nagroda dla najlepiej ocenionych produktów.
Zaangażowana społeczność na Wizaz.pl

Podobno nie ma takiego pytania, na które odpowiedź nie padła już na forum Wizaz.pl! To tu spotykają się miłośniczki makijażu, kosmetyków, mody. Ekspertki z forum kreują urodowe trendy, codziennie pogłębiają swoją wiedzę i dzielą się nią ze społecznością. Tu dowiesz się jak pielęgnować włosy, gdzie pojechać na wakacje i co ugotować na zdrowe śniadanie. Wizażanki wspierają się w postanowieniach, wzajemnie radzą, komentują bieżące wydarzenia i spierają na trudne tematy. Tworzą najbardziej zaangażowaną kobiecą społeczność w internecie i niepowtarzalny, unikatowy klimat portalu Wizaz.pl.

 
Nasze serwisy