Nowość

Studio Kulinarne Gotujmy.pl

Edipresse Polska rozpoczyna nową działalność. Rusza studio kulinarne Gotujmy.pl. Edipresse Polska rozpoczyna nową działalność.

Studio Kulinarne Gotujmy.pl

Edipresse Polska rozpoczyna nową działalność. Rusza studio kulinarne Gotujmy.pl.

Studio Kulinarne mieści się w Warszawie przy ul. Duchnickiej 3. To nowoczesne i profesjonalne miejsce kierujące swoją ofertę do firm i instytucji oraz do osób indywidualnych, które szukają ciekawego miejsca na spotkanie w kameralnym gronie. Oferta obejmuje warsztaty kulinarne, spotkania integracyjne dla pracowników, tzw. private dining oraz sesje zdjęciowe. Studio prowadzi Robert Harna, kucharz i założyciel jednej z pierwszych szkół gotowania w Polsce (Warszawska Akademia Kulinarna). Wśród prowadzących warsztaty kulinarne planowana jest współpraca z m.in. Janem i Anetą Kuroniami, Leo Myszkowskim, Larą Gessler i Kamilą Szczawińską. „Gotowanie stało się wielką modą. Polacy poszukują nowych inspiracji kulinarnych i chcą rozwijać się w tej dziedzinie. Dowodem na to jest np. wciąż rosnąca popularność Gotujmy.pl, silnego i dynamicznie rozwijającego się serwisu kulinarnego Edipresse. Powstanie studia to naturalna kolej rzeczy – mamy kontent, know-how i profesjonalnych ludzi do realizacji projektu.”– komentuje nową działalność, Ewa Redel-Bydłowska, członek zarządu Edipresse Polska SA.

Oferta i kursy kulinarne studia kulinarnego Gotujmy.pl jest dostępna pod adresem: studiogotujmy.pl

Grupa Edipresse zajmuje 16. miejsce wśród wszystkich wydawców internetowych w Polsce. Wg badania Gemius/PBI w październiku 2016 r. serwisy należące do Grupy odwiedziło łącznie 8 665 941 realnych użytkowników. Portfolio Edipresse skupia serwisy lifestylowe kierowane głównie do kobiet. Do największych należy m.in strona Polki.pl, która zajmuje 1. miejsce w kategorii „Styl życia / Serwisy kobiece”, Wizaz.pl – 1. miejsce w kategorii “Styl życia / Moda i uroda” oraz Gotujmy.pl z silną 8. pozycją w kategorii “Styl życia / Kuchnia, gotowanie”. W tym miesiącu badania stronę Gotujmy.pl odwiedziło 1 367 475 realnych użytkowników. W kategorii “Styl życia” Grupa Edipresse zajmuje 3. miejsce za Grupą Wirtualna Polska oraz Grupą Onet – RASP. Źródło: Badanie Gemius/PBI, X 2016, grupa: internauci 7+, użytkownicy (real users), dane total.

Kontakt w sprawie oferty:

Studio Kulinarne Gotujmy.pl
ul. Duchnicka 3 (bud. 5 lok. 1)
Robert Harna – manager (organizacja, prowadzenie)
e-mail: studio@gotujmy.pl; tel. 690 488 599
Magdalena Kotowska – brand manager (promocja)
e-mail: magdalena.kotowska@edipresse.pl; tel. 607 575 404

 
Nasze serwisy