Nowość!

Nowa mobilna wersja KWC

Nowością w katalogu Kosmetyk Wszech Czasów (KWC) jest sekcja Looki Wizażanek. Nowością w katalogu KWC jest sekcja Looki Wizażanek.

Nowa mobilna wersja KWC

Wizaz.pl z odświeżoną wersją mobilą największego katalogu kosmetyków KWC.

Kosmetyk Wszech Czasów (KWC) to największy opiniotwórczy katalog produktów kosmetycznych dodawanych i ocenianych przez użytkowniczki Wizaz.pl. W odpowiedzi na potrzeby użytkowniczek mobilna wersja serwisu została odświeżona. Dodawanie recenzji za pomocą urządzeń mobilnych jest teraz znacznie łatwiejsze, podobnie jak wyszukiwanie informacji ułatwiających decyzje zakupowe. W serwisie wprowadzono również nową sekcję – Looki Wizażanek.

look-wizazanek_notka

Nowość – Looki Wizażanek

Nowością w katalogu Kosmetyk Wszech Czasów (KWC) jest sekcja Looki Wizażanek. Wychodzi ona naprzeciw potrzebom użytkowniczek, które do swoich recenzji chętnie dodają zdjęcia kosmetyków. Daje ona możliwość publikowania zdjęć makijażu lub jego fragmentu, paznokci, włosów, swatchy i oznaczania użytych w nim kosmetyków, które znajdują się w bazie KWC.

Nowe narzędzie to także okazja dla blogerek, które chcą wypromować swojego bloga czy profil na Instagramie. Podczas dodawania Looku wystarczy oznaczyć adres swojej strony.

KWC to obecnie 94 359 Recenzentek, prawie 71 tysięcy produktów oraz ponad milion rzetelnych recenzji! Dziennie średnio dodawanych jest ich aż 300! KWC uznawany jest za największy i najbardziej wiarygodny katalog kosmetyków z Polsce.

Zachęcamy do odwiedzenia sekcji Looki Wizażanek

 
Nasze serwisy