Nasze serwisy

Viva.pl

Platforma multimedialna stworzona na bazie wieloletniego doświadczenia na rynku prasowym Platforma multimedialna stworzona na bazie wieloletniego doświadczenia na rynku prasowym

Viva.pl

Platforma multimedialna stworzona na bazie wieloletniego doświadczenia na rynku prasowym.

Od 20 lat dwutygodnik Viva! angażuje i wytycza trendy. Viva.pl to unikalny kontent magazynu w odsłonie online. Serwis prezentuje tematy, które od lat są wizytówką Vivy!: ludzie – wywiady, sesje, newsy, moda – trendy, ikony stylu, projektanci, shopping i Viva! Moda, uroda – nowości, makijaż, pielęgnacja, fryzury, styl życia – design, podróże, kuchnia, horoskop oraz kultura – sztuka, książki, film, muzyka. Co więcej, serwis Viva.pl wychodzi naprzeciw oczekiwaniom czytelników i stawia na autorskie materiały. W serwisie znajdziemy m.in. zapowiedzi i zwiastuny sesji zdjęciowych, wideo wywiady, relacje z prestiżowych imprez ze świata show-biznesu i kultury, relacje live.

Viva.pl funkcjonuje zgodnie z filozofią mobile first.

Technologia Responsive Web Design wykorzystana w procesie jego tworzenia sprawia, że użytkownicy mogą z niego korzystać w równie komfortowy sposób – na desktopie, tablecie i smartfonie.
Użytkownicy serwisu to osoby zaangażowane, wymagające oraz aktywne na platformach społecznościowych. Jakość prezentowanych treści jest dla nich najważniejsza, a co za tym idzie – szukają w sieci miejsca wyróżniającego się estetyką oraz warstwą merytoryczną.

Viva.pl to synonim prestiżu, elegancji i luksusu.

Redaktor naczelna: Katarzyna Przybyszewska
Rok założenia: 2016

 
Nasze serwisy